O nas

Idealny przystanek w podróży - romantycznej, turystycznej i służbowej
Łódź hostel w kamienicy

Wszystkie zalety przeszłości plus współczesny komfort połączyliśmy z myślą nie tylko o Państwa wygodzie, ale też o zaspokojeniu potrzeb wyższych, takich jak poczucie piękna, oryginalności, harmonii i spokoju. Dzięki swoim zaletom wypoczynek jaki oferuje Hostelik Wiktoriański w Łodzi jest wart polecenia każdemu ceniącemu sobie te walory.

Chcemy przekonać Państwa, że tanie noclegi w centrum Łodzi mogą być noclegami o wysokim komforcie i atmosferze jakiej nie znajdą Państwo w sieciowych gigantach.

Nasz Hostel położony jest na parterze XIX wiecznej kamienicy. Dosłownie kilka kroków od serca ulicy Piotrkowskiej, tuż obok Urzędu Miasta, ważnych biur, banków itp. Równie blisko położone są najciekawsze łódzkie puby i restauracje.

Do wszystkich łódzkich zabytków i atrakcyjnych galerii handlowych takich jak Galeria Łódzka czy Manufaktura można od nas dojść bez problemu na pieszo. Bezpośrednio sąsiadujemy z kultową łódzką herbaciarnią „Niebieskie Migdały”, w której możecie Państwo spędzić niepowtarzalne chwile w scenografii iście teatralnej, która przeniesie Was do czasów XIX wiecznych saloników i przypomni klimat „Ziemi Obiecanej”.

Dodatkowym atutem jest znajdujący się naprzeciwko naszego Hostelu duży parking miejski, na którym możecie zostawić swój samochód. W promieniu zaledwie kilkuset metrów znajdują się też parkingi strzeżone.

Jeżeli poszukują Państwo noclegu w samym sercu Łodzi skąd będzie wszędzie naprawdę blisko, a przy tym zależy Wam na ciszy, spokoju i kameralnej atmosferze to dobrze trafiliście! Nie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych Gości, którzy tak chętnie do nas powracają.

Zapraszamy!