Oferta na noclegi

W chwili obecnej możemy zaoferować Państwu w ofercie standardowej:
  • dwa pokoje dwuosobowe,
  • pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie,
  • pokój trzyosobowy o podwyższonym standardzie,
  • pokoje cztero i sześcioosobowe.

 Goście korzystający z tej opcji mają dostęp do przygotowanych przez nas dwóch łazienek z prysznicami i WC (męskiej i damskiej).


Rezerwacje w hostelu


 W ofercie luksusowej oferujemy cztery pokoje dwuosobowe, w tym dwa małżeńskie. Wszystkie one zapewnią Państwu najwyższy standard urządzenia i obszerne wygodne łazienki, każdą wyposażoną w kabinę prysznicową z hydromasażem. W tej opcji nasi goście mają do dyspozycji ręczniki, czajnik, filiżanki oraz kawę i herbatę w pokojach.

W naszym Hosteliku działa sieć WiFi, darmowa dla wszystkich Gości.


REZERWACJE:

+ 48 570 911 911 

lub mailem

kontakt@hostelik.eu


OFERTA STANDARD:

Pokój nr 1
Jasny, słoneczny pokoik z białym piętrowym łóżkiem, dwoma białymi wiklinowymi fotelami, stołem i szafą, utrzymany w urokliwym klimacie staroświeckiej werandy. Pozwoli na wygodny odpoczynek po pracowitym dniu, a także na chwilę relaksu przy lekturze ulubionej książki lub talii kart…

Pokój nr 2
Niezwykle przytulny pokoik w stylu retro z dwoma łóżkami z giętego metalu w kolorze antycznego brązu, takim samym stolikiem i szafką nocną, oraz z dwoma wygodnymi tapicerowanymi krzesłami. Ciepły i urokliwy, idealny dla ceniących spokój i intymność ludzi interesu, turystów i podróżników.

Pokoje nr 3 i 4
To pokoje wieloosobowe z sosnowymi łóżkami, stołem i krzesełkami. Utrzymane w ekologicznej skandynawskiej atmosferze, neutralne, ale urządzone ze smakiem i troską o maksymalną wygodę oraz ergonomię. Sympatyczne i miłe pozwolą odpocząć i zrelaksować się nawet po najbardziej wyczerpującym sympozjum, konferencji i targach, a także po spacerze lub zwiedzaniu naszego pięknego miasta

Pokój nr 5
Śliczny, utrzymany w angielskim biało – różowym stylu salonik i jednocześnie sypialnia. Ściany pokrywa tapeta w scenki rodzajowe, tak charakterystyczne dla porcelany Wedgwooda, firmy Myott oraz Johnson Bros. Ze szczególną starannością dobraliśmy do tapet poduszki, obrusy oraz inne dodatki, tworząc pokój tak przytulny, słodki i czarujący, jak powieści Lewisa Carrolla i Alana Alexandra Milne’a. Pomieści bez problemu dwie, trzy, a nawet cztery osoby zapewniając komfort i wygodę w otoczeniu pełnym słodyczy, ciepła i wdzięku.


OFERTA LUKSUSOWA:

Pokój Różany
to mini apartamencik z osobnym wejściem, małym ogródkiem i tarasem przylegającym do tyłów parku im. Henryka Sienkiewicza założonego w 1894 roku, gdzie można przy ładnej pogodzie wypocząć wśród ciszy i zieleni, oraz zapomnieć, że znajdujecie się w samym sercu miasta. Apartamencik ten gwarantuje wyjątkową intymność, utrzymany jest w romantycznym, staroświeckim stylu. Posiada dużą wygodną łazienkę, piękne podwójne metalowe łóżko, oraz oferuje możliwość samodzielnego przygotowania sobie kawy lub herbaty.

Pozostałe trzy pokoje Łódź usytuowane są w najdalej odsuniętym od ulicy ciągu korytarzy hostelowych. Okna wychodzą na zielone drzewa i krzewy rosnące na podwórku, a położenie gwarantuje ciszę i spokój.

Pokój Wiktoriański utrzymany jest w stylu wiktoriańskiej sypialni małżeńskiej z zachowaniem oryginalnych mebli i bibelotów z epoki. Dla wygody Państwa jest duża, nowoczesna łazienka, oraz kącik wypoczynkowy gdzie można napić się herbaty lub kawy.

Pokój Szary to pokoik niewielki, ale z klimatem. Stworzony z myślą o gościach preferujących nieco mniej przeładowane wnętrza, utrzymany w spokojnej kolorystyce z dwoma osobnymi łóżkami i wygodną łazienką. Monotonię wnętrza przełamują energetyzujące czerwone dodatki. Szczególnie polecamy dla osób będących w podróży służbowej.

Pokój Fiołkowy to najbardziej kobiecy, romantyczny pokoik, utrzymany w pastelowych barwach, ciepły i przytulny. Mała, ale widna i funkcjonalna łazienka, oraz uroczy kącik wypoczynkowy zapewnią komfort po najbardziej wyczerpującym dniu.
 
Serdecznie zapraszamy do naszego Hosteliku wszystkich ceniących sobie komfort i chcących odbyć choćby krótką podróż w czasie…
 
Cennik


1. - łóżko w pokoju wieloosobowym (przy wynajmie całego pokoju): 59,-
2. - łóżko w pokoju wieloosobowym: 69,-
3. - pokój dwuosobowy bez łazienki: 159,-
4. - pokój dwuosobowy dla jednej osoby (twin for sole use): 99,-
5. - pokój trzyosobowy bez łazienki: 219,-
6. - pokój czteroosobowy bez łazienki: 239,-
7. - pokój sześcioosobowy bez łazienki: 349
,-
8. - pokój dwuosobowy luksusowy typu twin z łazienką: 219,-
9. - pokój luksusowy dwuosobowy z łazienką dla jednej osoby (twin for sole use): 149,-
10. - pokój Wiktoriański: 219,-
 11. - pokój Różany: 219,-