Regulamin

 1. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Hosteliku Wiktoriańskiego.
 2. Recepcja hostelu czynna jest do godziny 22:00 i do tej godziny możliwe jest zameldowanie. Chęć późniejszego zameldowania należy zgłosić telefonicznie najpóźniej w dniu przyjazdu do godziny 20:00.
 3. Ceny obowiązujące w hostelu podane są w PLN i zawierają 8% podatek VAT. Ceny zależą od sezonu, ilości dostępnych miejsc w hostelu oraz różnego rodzaju promocji. Gości obowiązują ceny, które są publikowane i potwierdzane w momencie dokonywania rezerwacji.
 4. Opłata za pobyt pobierana jest od Gościa w dniu przyjazdu (z góry) – najpóźniej godzinę od przyjazdu.
 5. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu oraz podpisania karty meldunkowej.
 6. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 12:00.
 7. Osoby niezameldowane w obiekcie mogą przebywać na jego terenie od godziny 11:00 do 21:00.
 8. Od godziny 22:00 do 7:00 obowiązuje zachowanie ciszy nocnej. Hostel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która naruszyła tę zasadę.
 9. W przypadku nie opuszczenia w dniu wyjazdu pokoju do godz. 12:00, a pokój ten jest zarezerwowany dla następnych Gości, obsługa hostelu ma prawo wejść do pokoju bez obecności Gościa, spakowania jego rzeczy oraz umieszczenia ich w przechowalni bagażu.
 10. Istnieje możliwość nieodpłatnego przechowania bagażu Gości przed
  rozpoczęciem/zakończeniem doby hotelowej wyłącznie w dniu przyjazdu oraz wyjazdu.
 11. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hostelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 12. W przypadku grup (min. 6 osób) hostel zastrzega sobie możliwość pobrania kaucji w momencie meldowania w wysokości 50 PLN/os. tytułem zabezpieczenia od ewentualnych zniszczeń spowodowanych przez Gości.
 13. Palenie tytoniu na terenie całego obiektu jest surowo zabronione. W razie naruszenia tej zasady goście zostaną obciążeni kosztami odświeżenia pokoju w wysokości 400 PLN.
 14. W przypadku nieodpowiedniego lub/i agresywnego zachowania Gościa, naruszającego porządek hostelu, godność innych osób lub ich dobra osobiste hostel zastrzega sobie prawo do wezwania Policji, Straży Miejskiej bądź pracowników ochrony i poproszenia Gościa o opuszczenie hostelu bez możliwości zwrotu pieniędzy za ewentualne niewykorzystane noclegi.
 15. Hostel może odmówić zameldowania Gościa, który jest pod wyraźnym wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. W takim przypadku hostel zastrzega sobie prawo do całkowitego lub częściowego zatrzymania opłaty należnej za pobyt Gościa.
 16. Przebywanie zwierząt w pokojach hotelowych jest dozwolone. Obowiązują dodatkowe opłaty i obostrzenia. Osoby chcące odwiedzić nas ze swoim pupilem proszone są o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.
 17. W sytuacjach awaryjnych, proszę dzwonić na numer (+48) 570-911-911
 18. Właściciel hostelu nie ponosi odpowiedzialności za awarie wynikłe nie z jego winy (brak prądu, wody, ogrzewania, dostępu do internetu itp.).
 19. Wynajem pokoju jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu.